strona główna  
szkoła reklamy  
ThuleMedia  
telewizja w Polsce  
polska tv w screenach  
telewizja na świecie  
kierunki w filmie  
linki  
kontakt  
© piotrekB w WSR 2005

strona znajduje się
na serwerze Warszawskiej Szkoły Reklamy reaktywni.pl

Strona stanowi
jedynie pracę
zaliczeniową jednego
z przedmiotów w WSR i nie będzie dalej aktualizowana.
ThuleMedia to moja niezależna "grupa" multimedialna - tak nazwałem swoją produkcję telewizyjną i graficzną. Myślę, że przez napis na końcu każdej mojej pracy - ThuleMedia moje produkcje są łatwiej rozpoznawalne. Do tej pory udało mi się zrealizować dwa duże (jak na środki i pracę) projekty telewizyjne:

Wydarzenia - kilkuminutowy program informacyjny, nagrywany w zaaranżowanym studio w mieszkaniu. Prowadzącą jest moja koleżanka z liceum. W trakcie programu łączy się "na żywo" z dziennikarzem w Rewie. W audycji m.in. sonda uliczna i raport o terroryzmie.


Prognoza pogody - krótka prognoza pogody z planszami komputerowymi i z dźwiękiem z offu. Początkowo miała to być prognoza kręcona na blueboxie (tak jak to się kręci np. w Polsacie, gdzie prowadząca pokazuje na wirtualnych planszach kierunek wiatru), ale narazie nic z tego nie wyszło. W przyszłości postaram się zrobić taką wersję pogody.


Teleturniej - to moje największe przedsięwzięcie. Kosztowało dużo pracy i pieniędzy, które poszły na budowę dekoracji - podświetlanej podłogi, pomostu, na którym siedzi prowadzący i uczestnik, konstrukcji do zawieszenia czarnego materiału z białym kwadratem przeznaczonym na wyświetlanie zapętlonej animacji z rzutnika multimedialnego, oraz na oświetlenie - z tym zawsze jest najgorzej - szczególnie gdy takie rzeczy kręci się w ... mieszkaniu. W teleturnieju pada główna wygrana - milion złotych, które uczesniczka dostaje do ręki w metalowej walizce!
Sen rzeźnika - mój pierwszy film. Klasyczny horror - morderstwo pod prysznicem - brat zabija brata. Tylko dla dorosłych :-)


 


Szkola Wizazu // WSR, Szkola Reklamy // Strony sluchaczy WSR - powrot // WSR // Dziennikarstwo // Forum WSR